מדריך לבדיקת חומרה במחשב


כאשר אתם מחפשים את המדריך לבדיקת חומרת מחשב, כדאי כי תדעו כמה דברים, כגון חומרה שהיא עיקרית וחשובה בכל מחשב כגון: לוח אם שהוא הכרטיס המרכזי של המחשב שעליו נמצאים רכיבי המחשב השונים כגון: מעבד זיכרונות, כונן קשיח, כרטיס קול, כרטיס רשת. כל הרכיבים השונים עובדים יחד. המחיר של לוח אם, נע בין 250-2000 ₪  הזיכרון במחשב, הוא הרכיב שמקשר בין פקודות המשתמש. כל הפקודות שנעשות במחשב, נאגרות בזיכרון המחשב. כאשר הזיכרון יהיה גדול יותר, כך הוא יאגור יותר פקודות והוא היה מהיר יותר. מחיר של המעבדים נע בין 100-300 ₪  חברות טובות שמייצרות זיכרונות הן: KINGSTON,PATRIOTG.SKILLCORSAIR.
כרטיס המסך, הוא זה שמעביר את התצוגה מהמחשב למסך. ככל שכרטיס המסך יהיה איכותי יותר, ויקר כך תוכלו לשחק במשחקי מחשב וניתן אף לעבוד עם תכניו גרפיות ללא עיכובים או מחשב תקוע. המחיר של כרטיסי המסך, נעים בין 200-3000 ₪. חברות מומלצות שמייצרות את כרטיס המסך הן:  כמו:AMDASUS,GIGABYTE.

 

שמירת קבצים באמצעות חומרה איכותית

 
הכונן, הוא זה ששומר על המסמכים, שירים, סרטים וכמובן, קבצים. מערכת ההפעלה\ נמצאת על הכונן ככל שהכונן יהיה קשיח יותר, כך נכל לשמור יותר קבצים כוננים אלה מגיעים מחברות איכותיות כגון: WESTERN DIGITALHITACHISEAGATE. מחיר של כוננים נע בין 450-1500 ₪ .המדריך לבדיקת חומרת מחשב, יסייע לכם לבחור את הרכיבים השונים של החומרה בהתאם לצרכיכם בשימוש במחשב.
 
ספק הכוח, הינו רכיב חשוב היות והוא לוקח את מתח החשמל וממיר אותו למתח הדרוש המחשב, ללא רכיב חשוב זה, המחשב לא יוכל לפעול.  מחירו נע בין 150-1500 ₪. כרטיס הרשת, נמצא בתוך המחשב ומחובר לראוטר מחברת  האינטרנט בה אתם רשומים ככל שהאינטרנט יהיה גבוה יותר כגון מהירויות גדולות יותר, כך נזדקק  לכרטיס רשת איכותי ומהיר יותר. החלק היקר ביותר במחשב הינו המעבד כל הפקודות נשמרות במחשב באמצעותו, מעבד מהיר יותר, מבצע פקודות בפחות זמן. שתי החברות העיקריות שמייצרות מעבדים הן: אינטל וחברת AMD. מחיר מעבד, נע בין 300-5000ש"ח.

  

בדיקת חומרת המחשב באמצעות קום סרוויס

במידה ואתם מעוניינים לדעת לגבי חומרת המחשב שלכם כאשר אתם מעוניינים להרכיב חלקים שונים, או בנייה של מחשב נייח בעצמכם, תוכלו לפנות לאחת המעבדות וטכנאי המחשבים המובילים. הכוונה היא לחברת קום סרוויס המנוהלת ע"י יוהן אזרדר. החברה הוקמה ב-2012 לאחר שמר יוהן אזרדר, בי טכנאי מחשב משך הרבה שנים. החברה עוסקת בתיקון, בנייה ותחזוקת מחשבים, הן למגזר הפרטי והן לעסקי. תוכלו תמיד להתייעץ בבחירה של חומרת המחשב וכן תקבלו את המדריך לבדיקת חומרת מחשב. היחס הינו אדיב והשירות ניתן בפריסה ארצית. תוכלו לקבל את רכיב החומרה האיכותיים ביותר, ייעוץ ומחירים סבירים.
Coi בניית אתרים
0
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק