אודות

דף הבית > אודות


אודות Comservice-

חברת comservice הוקמה בשנת 2012, ע"י יוהאן אזרזר טכנאי מחשבים מוסמך בעל שנות ניסיון רבות. אנו בחברת comservice מאמינים באמנת שירות בה טובת הלקוח קודמת לכל, על כך התבסס מר אזרזר בעת הקמת העסק וזוהי אבן הפינה עליה עומד העסק כולו עד עצם היום הזה. למרות התקדמותו בתחום והקמת חברה מצליחה, נותר מר אזרזר להוט כשהיה בהתחלה והוא ממשיך לשרת את לקוחותיו נאמנה תוך כדי עבודה בשטח ולא רק במשרד.

 
תיקון מחשבים הוא המומחיות שלנו! השירות שלנו מהיר ומקצועי! המחירים שלנו מנצחים !

בכל שאלה או בעיה אנו עומדים לרשותך
 Comservice  צור קשר טלפוני 058-5995000

לשאלות נוספות ומגוון טיפים, נשמח לתת לכם מענה גם בדף הפייסבוק שלנו:
פייסבוק
למאמרים מעניינים בנושא המחשבים ותגובות מלקוחות מרוצים היכנסו לבלוג:
בלוג
 

המסע שעברתי- מילד סקרן לבעל חברה מצליחה

פעמים רבות אנשים פונים אלי בשאלה הבאה, מדוע בחרתי דווקא במקצוע טכנאי המחשבים ואני עוסק בזאת עד עצם היום הזה? והתשובה שלי אינה מסתכמת במשפט אחד, אבל בסופו של דבר בחרתי במקצוע בגלל שתי סיבות עיקריות: האהבה שלי לתחום המחשבים שכל הזמן מתקדם, משתנה ומעלה בי סקרנות. הסיבה השנייה היא העבודה עם האנשים, אני אוהב לתת שירות ולראות לקוחות מרוצים כל פעם חדש.
עוד מגיל צעיר התחלתי לעבוד בתחום  המחשבים, עבדתי מעט ובהתחלה למדתי את מרבית הדברים בכוחות עצמי. עם הזמן רכשתי ידע בצורה יותר מסודרת והתחלתי לעבוד לבדי מול הלקוחות, ללא שום גורם מטווח בלי שום חברה שעומדת מאחורי. בהתחלה היה קשה אין ספק, אך העבודה הייתה מספקת ולבסוף יכולתי להרשות לעצמי להתרחב ולהקים את comservice
מן ההתחלה האמנתי שרק באמצעות צוות מנצח אצליח לקיים את העסק בעל אמנת השירות בה אני מאמין: "הלקוח לפני הכל". לאט אך בצורה בטוחה אספתי את מיטב הטכנאים וספקי המוצרים האיכותיים והמובילים ביותר כך שכולנו ביחד נוכל לתת את השירות הטוב ביותר ללקוחותינו. Comservice שמה לפני הכל את טובת הלקוח, ודואגת לתת לו שירות הוגן ומקצועי לאורך כל שלבי השירות.
 

מעוניינים בשירות מהיר ומקצועי עד לביתכם? אני וכלל הצוות שלי נשמח לסייע ולעזור אז אל תהססו ליצור קשר בטלפון:    צור קשר טלפוני 058-5995000או במייל comyohan@gmail.com MAIL COMSERVICE

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק