תשתיות תקשורת ומחשבים


הדברים החשובים ביותר בהתקנת תשתית ותקשורת הקשורה למחשוב העסק, הינם- אמינות ואיכות התקנה. חברת קום סרוויס, מבצעת פרויקטים גדולים והתקנות מורכבות ומורכבות בבתי העסק השונים, כבר מעל ל-20 שנה.
 
חברת קום סרוויס, מתמחה באבחנה מוקדמת של מצב העסק וכן, אנו ממליצים בדבר שדרוג התשתית הקיימת, כך שכל בית עסק, יוכל לקבל את הפתרון ההולם והיעיל במיוחד עבורו.
 
אנו מזמינים אתכם לדווח לנו, על הצרכים הארגוניים, מטרותיכם העסקיות וכן, לגבי המסגרת התקציבית שברשותכם. אנו נבחן עבורכם את התנאים בשטח וכן נתאים עבורכם, את התשתית שיגרום לעסק שלכם להתקדם מהר יותר.
 
תשתיות תקשורת
 
חברת קום סרוויס, תתאים לכם את תשתיות התקשורת המתקדמת וכזאת, שתתאים לעסק שלכם במיוחד כגון:
 

 • התקנת רשת מחשבים

 • תכנון ובניית ארונו תקשורת

 • התקנה ובנייה של חדרי מחשבים מודרניים

 • בנייה מקצועית של רשת תקשורת מבוססת { CAT 5E,CAT6A,CAT7 }

 • חיבור נקודות קצה

 
תשתית טלפוניה
 
הצוות המקצועי של חברת קום סרוויס, יקים עבורכם תשתית טלפונים בתוך מבנים ויכין תשתיות חיצוניות והכול, על פי התקנים של בזק. חברת קום סרוויס, מבצעת חיבור שלוחות במרכזיה והפעלת מרכזיה, תוך ליווי צמוד והדרכה מקיפה לגבי המערכות.
 
תשתית חכמה- שילוב של מחשבים וטלפוניה
 
האם אתם מעוניינים לחסוך בהתקנה ולקבל את התשתית המתקדמת והטובה ביותר? קום סרוויס, מציעה שירותי התקנה של תשתית משולבת של טלפוניה ומחשבים, הכול על פי צרכי הלקוח.
 
פריסת תשתית מאוחדת לתקשורת מחשבים וטלפונים וריכוזן בארון התקשורת ,באמצעות פנלים המיועדים לניתוב, מסוג 45RJ .ייצוג שלוחות הטלפוניה, באמצעות פנלים הנמצאים בארון התקשורת, בכדי לאפשר ניתוב שלוחת המרכזייה לנקודות התקשורת הרצויות לכם.
 
מעוניינים לשדרג את התשתיות בבית העסק שלכם? אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל פגישת ייעוץ והצעת מחיר משתלמת שתשדרג לכם את העסק.התקנת אזעקות מצלמות אבטחה

בעולם המודרני, אנשים יודעים, כי בכל מקום, ישנן מצלמות אבטחה שמצלמות כל דבר. עד לפני כמה שנים, מצלמות אלה, היו נחלתם של מבנים ציבוריים, בתי עסק, בנקים ומוסדות אחרים. היום, בגלל מחירם הנמוך, ניתן לראות, כי במרבית הבתים הפרטיים מותקנות מצלמות אלה.  היום, כולם כבר מבצעים התקנת מצלמות אבטחה ולו רק בגלל הפריצות הרבות שקורות בתקופה האחרונה. גם בבתים כאשר ישנה עוזרת או מטפלת, ניתן להתחבר למצלמת האבטחה בבית ולראות מה נעשה בבית, באמצעות המחשב הפרטי שלכם, אם מהעבודה או אפילו מהטלפון החכם שלכם.

ישנם הרבה סוגים של מצלמות אבטחה הכוללות:
 • מצלמת 1.3,2 מגה פיקסל
 • ראיית יום ולילה
 • מצלמה ממונעת 360 מעלות
 • עדשה רחבה בעובי של 36 מ"מ
 •  מצלמה עם דחיסה מתקדמת
 •  הקלטה מקומית באמצעות כרטיס מיקרו SD
 • אודיו דו כיווני עם רמקול מובנה
יש למצוא את המצלמות שיתאימו לצרכים האישיים שלכם וכמובן המצלמות יותקנו, על פי גודל הבית או העסק.


מצלמות אבטחה- תחושת ביטחון טובה יותר

מצלמות אבטחה לבית, מסייעות לתחושת הביטחון שלנו. העובדה כי ביצעתם התקנת מצלמות אבטחה, כאלה שניתן לראות אותן גם מבחוץ, יכולות הרתיע פורצים למיניהם. כאשר אתם ישנים או לא נמצאים בבית או בבת העסק, יש לכם עיין נוספת ששומרת עליכם היטב וכן על בני משפחתכם או מפקחת על העובדים שלכם. כאשר יש עין בוחנת בחוץ אתם שקטים יותר והתקנה כזאת של מצלמות אבטחה פשוט שווה כל שקל שתשקיעו לשמירה על רכושכם ושלום יקיריכם.

 
קום סרוויס- התקנת מצלמות מבצע

ישנן חברות העוסקות עם התקנת מצלמות אבטחה, הן לעסק והן לבית. מדובר על ציוד אלקטרוני משוכלל שנדרש היום בכל מקום, הן במגזר הפרטי והן בעסקי. חברת קום סרוויס, אשר עוסקת בתיקון ובמכירת מחשבים וכן, אחזקה מחשבים במגזר העסקי, עוסקת גם בהתקנה של מצלמות אבטחה. בעל העסק, יוהן אזרדר,  פתח את החבר בשנת 2012, לאור הידע הרחב שלו במחשבים ופתח עוד מחלקה של התקנת מצלמות אבטחה המחוברות למחשבים ולטלפונים הניידים. לרגל פתיחת מחלקת מצלמות אבטחה, חברת קום סרוויס, יוצאת במבצע אטרקטיבי מיוחד של 1000 ₪ בהתקנת מצלמות אבטחה  הכולל את המצלמה וההתקנה. מחיר זה הינו מיוחד ותוכלו להשוות בקרב חברות המתקינות מצלמות באזורכם ובאזורים אחרים בארץ. המקצועיות של צוות קום סרוויס, הנמצא בפריסה ארצית הוא מעל כל תחרות. אז לפני שתחשבו על התקנת מצלמת אבטחה, כדאי כי תבקשו הצעה אטרקטיבית במבצע של קום סרוויס.

 
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק